2
1
3

Найчастіші питання

Які рекомендації з базової підготовки стелі та стін перед монтажем натяжних стель?

Рідна стеля зобов’язана забезпечити надійне збереження від можливих повітряних потоків, тому в ній мають бути відсутні наскрізні діри, відшарування і обвалення, які в подальшому можуть опинитися на плівці. Стіни повинні бути надійними і міцними. Всі оздоблювальні матеріали повинні бути з надійністю закріплені.

Коли варто зайнятися монтажем натяжної стелі?

Теоретично натяжну стелю можливо вводити в експлуатацію на будь-якому етапі ремонтних робіт. Але рекомендують установку тільки після всіх процесів чорнових робіт з підлогою та зі стінами.

Яка різниця між фактурою: матова, глянцева, сатинова?

Матова фактура не блищить, шорстка на дотик, має вигляд пофарбованої і добре відшпатльованої стелі. Глянцева (дзеркальна або лакова) фактура візуально розширює простір, має можливість відбивати світло за аналогією з дзеркалом. Сатинова фактура схожа з матовою, але гладка з невеликим відблиском.

Чи потрібно проводити попередні підготовчі роботи перед монтажем натяжної стелі?

З приміщення бажано винести всі вироби, які погано реагують на високі температурні режими, крім меблів. Забезпечити монтажникам легку доступність до стін і до самої стелі, більш ніяких робіт проводити не варто.

Якої форми буває натяжна стеля?

Натяжна стеля здатна повністю повторювати конфігурацію простору, де вона встановлюється, від простого прямокутника до складної фігури. Полотно натяжної стелі розкроюється по точним вимірам фахівця ..

Приміщення, в яких дозволено встановлювати натяжну стелю?

Натяжні стелі встановлюють у абсолютно будь-яких приміщеннях і житлових, і загального користування. Матеріал, що використовується при процесі виготовлення натяжної стелі, пройшов сертифікацію СЕС і абсолютно пожежобезпечний. Він не вбирає запахи, водонепроникний, не притягає пил і уникає появи конденсату. Єдине зауваження – не рекомендують натяжні стелі в приміщеннях, які мають підвищений температурний режим – лазня, гарячий цех та ін.

Що таке натяжна стеля?

Натяжна стеля – це досить високоміцний і пластичний матеріал ПВХ, який встановлюється при впливі на нього високої температури на спеціальний профіль, який закріплений по периметру всього приміщення.