2
1
3

Статті

akcia_uk

Акція від нашої компанії

Знижка 10%

на стелі площею від 16 м. кв. або при замовленні першої натяжної стелі


Безшовні Французькі натяжні стелі високої якості за прийнятними цінами з успіхом встановлюються кваліфікованими фахівцями вже більше 15 років у містах – Київ, Житомир, Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Брусилів, Володарськ-Волинський, Ємільчине, Іршанськ, Коростень, Коростишів, Лугини, Малин, Новоград -Волинський, Овруч, Олевськ, Попільня, Радомишль, Романов, Ружин, Черняхів, Чуднів.

Французькі натяжні стелі
Як не помилитися при замовленні натяжних стель?
Як підібрати світильники для натяжних стель?
Як вибрати натяжну стелю?
Глянцеві натяжні стелі збільшують об’єм квартири!
Зробили на кухні натяжні стелі і вся квартира змінилася!
Нанесення фотодруку на натяжні стелі
При ремонті квартир використовуємо тільки натяжні стелі

Французькі натяжні стелі в Житомирі

Французькі натяжні стелі отримали в Україні широку популярність як якісні та надійні натяжні стелі з Європи, у яких на сьогоднішній день немає конкурентів. Французькі натяжні стелі виготовляються за спеціальною технологією із застосуванням високоякісних матеріалів. При цьому французькі виробники тримають у таємниці технологію виготовлення натяжних стель, нікому не розкриваючи її. У результаті ми маємо саму міцну і красиву плівку в Європі.

Для того, щоб краще уявити собі в чому полягає перевага французьких натяжних стель перед аналогічною продукцією інших європейських виробників, досить розглянути деякі технічні характеристики французької плівки. Один квадратний метр французької плівки запросто може витримати вагу людини середньої комплекції. Фахівці, що займаються багато років установкою французьких натяжних стель стверджують, що французька плівка найдовговічніша: вона може використовуватися десятиліттями, і при цьому зберігає зовнішній вигляд незмінним, а якість високим, таким же, яким воно було на момент установки. Мінімальний термін гарантії, наданої виробниками французьких натяжних стель складає 15 років, що само по собі підтверджує думку дилерів про виняткову якість цієї продукції.

При обробці приміщень комерційного призначення зараз використовуються тільки екологічно чисті матеріали, принаймні, так повинно бути, якщо брати до уваги всілякі вимоги різних інстанцій про забезпечення безпеки. Французькі натяжні стелі в цьому відношенні відповідають всім вимогам екологічності та мають відповідні сертифікати, в яких зокрема сказано, що французька плівка не викликає алергію, що особливо актуально у зв’язку зі збільшенням кількості людей, схильних до алергічних захворювань.

Ще одна відмінна особливість французьких натяжних стель – це відсутність запаху. Крім того, технологія виготовлення французької плівки дозволяє виключити в готових виробах будь-яку, навіть саму мінімальну статичну напругу на відміну від інших виробників. Коли плівка електризується, то як наслідок натяжна стеля збирає на собі велику кількість пилу. Це не тільки виглядає неестетично, але також може бути небезпечно для здоров’я. Технологія виробництва у французьких виробників набагато складніша і дорожча: крім основних матеріалів, при виготовленні в продукцію включається особливий склад, завдяки якому гаситься статика, в результаті чого до натяжних стель не пристає пил і вони завжди залишаються чистими і блискучими. Практично всі французькі виробники натяжних стель можуть запропонувати обширний вибір кольорів для своєї продукції: від венеціанської штукатурки і імітації шкіри до металіка різних відтінків і інших колірних рішень або орнаментів, яких не може  бути в інших виробників.

Французькі натяжні стелі відомі також своєю вологостійкістю і здатністю витримати до ста літрів води на квадратний метр, яка може потрапити на них в результаті непередбаченого потопу у сусідів або при інших форс-мажорних обставинах. Це допоможе уникнути витрат на ремонт і супутніх витрат. Коли трапляються такі події, французькі натяжні стелі підтверджують свою виняткову надійність і через деякий час, підсохнувши, повертають всі колишні параметри: глянець і натягнутість. Варто відзначити, що колір натяжної стелі не міняється, і залишається таким же яскравим, яким і був до події.

Таким чином, французькі натяжні стелі ідеально підходять не тільки для офісів, але і для квартир, власники яких цінують комфорт, красу і надійність.

Як не помилитися при замовленні натяжних стель Житомир?

Замовлення натяжних стель можливе по телефону або безпосередньо в офісі. Після Вашого дзвінка на вказану Вами адресу виїжджає замірник. Першим ділом він повинен оглянути приміщення, де передбачається встановлення натяжної стелі.

Замірщик перевіряє стельовий простір, особливості стін і кутів, проводить вимірювання і записує значення необхідних відстаней, площі стелі в проект, за яким згодом буде виготовлена натяжна стеля.

Ви можете внести аванс відразу після того, як замірник виконає свою роботу, укласти з нами договір і в найближчі 3 – 5 днів натяжна стеля буде підготовлена і встановлена. Після прийому робіт у монтажників Ви оплачуєте решту суми і отримуєте 15 річну гарантію на нашу продукцію. У перебігу всього гарантійного терміну і після його закінчення Ви завжди можете звернутися до нас для того, щоб ми виконали чистку, ремонт або заміну натяжної стелі, якщо це стане необхідно.

Для постійних замовників у нас передбачені регулярно діючі знижки. Всі повторні замовлення наших клієнтів будуть виконуватися з найбільшим пріоритетом і Ви можете рекомендувати нашу компанію своїм друзям і знайомим, щоб скоротити для них час установки і вартість натяжної стелі.

Як підібрати світильники для натяжних стель Житомир?

Світильники для натяжних стель купуються зазвичай за кілька днів до установки натяжної стелі. До моменту приїзду бригади монтажників Ви повинні впевнитися, що маєте все необхідне освітлювальне обладнання і повноцінну комплектацію, якщо за умовами договору Ви купуєте світильники самостійно.

З натяжними стелями Ви можете використовувати точкові (врізні) і накладні світильники (люстри і т.п.). Світильники можуть мати звичайні лампи розжарювання, галогенні лампи і люмінесцентні. При цьому обов’язково враховуйте рекомендовані обмеження по потужності ламп світильників та обмеження щодо відстаней між поверхнею стелі і лампами люстр. При недотриманні рекомендацій, натяжна стеля може деформуватися (розплавитися) в місцях сильного нагріву.

Потужність ламп розжарювання у світильниках не повинна перевищувати 50 Вт, потужність галогенних ламп у світильниках не повинна перевищувати 35 Вт При додатковій термоізоляції можливе використання більш потужних ламп в точкових світильниках. При використанні ламп розжарювання відстань від них до поверхні натяжної стелі має бути не менше 15 см., І ще краще якщо воно буде лежати в межах від 20 до 40 см.

Світильники для натяжних стель часто комплектуються енергозберігаючими лампами рефлекторного типу. Ці лампи розроблені з урахуванням економії енергії, а термін служби таких ламп становить 8000-10000 годин. Енергозберігаючі лампи рефлекторного типу можуть мати найрізноманітніші форми і з успіхом встановлюються в точкових світильниках.

При виборі точкових світильників для ванної кімнати, басейну і кухні доцільно використовувати спеціальні світильники із захистом від вологи і пилу.

Крім традиційних світильників Ви можете використовувати світлодіодну стрічку, яка встановлюється за полотном і створює м’яке підсвічування певних зон кімнати, наприклад по периметру приміщення або в якій-небудь іншій його частині.

Як вибрати натяжну стелю Житомир?

Натяжні стелі дозволяють повноцінно оформити приміщення будь-якого призначення. У нашому електронному каталозі Ви зможете вибрати натяжні стелі для квартири, котеджу, офісу, кафе і будь-якого іншого об’єкта нерухомості.

Установка натяжних стель здійснюється в заключній частині ремонтних та оздоблювальних робіт в приміщенні. До початку монтажних робіт приміщення має бути очищене від будівельного сміття. Якщо Ви плануєте будь-які ремонтні роботи, то краще виконати їх до установки натяжної стелі.

У перебігу 3 – 5 днів полотно буде виготовлено та встановлено у Вашому приміщенні. До моменту приїзду монтажників, приміщення має бути повністю готове до установки натяжної стелі. Високі меблі повинні бути відсунуті від стін і згруповані в центрі. Усі дрібні предмети, які можна прибрати з приміщення, потрібно прибрати і перенести в іншу кімнату. Це необхідно для більш комфортної роботи монтажників, які зроблять свою роботу швидше якщо все буде підготовлено належним чином. Також при установці ПВХ стель потрібно буде винести з кімнати всі речі, які можуть пошкодитися від високих температур.

Вибрати натяжні стелі і замовити іх встановлення можна за допомогою відповідних розділів цього сайту, або в нашому офісі.

Глянцеві натяжні стелі Житомир збільшують об’єм квартири!

Глянцеві натяжні стелі – це один з найефектніших і сучасних варіантів обробки стелі. Достаток відтінків і фактур глянцевих поверхонь робить цей матеріал ідеальним для реалізації найсміливіших дизайнерських рішень у приміщеннях будь-якого призначення.

У французьких і німецьких виробників глянцеві натяжні стелі представлені найбільш широко. Кожен виробник може запропонувати близько сотні різновидів кольорів для глянцевих натяжних стель.

Глянцеві натяжні стелі характеризуються відмінними зеркальними здібностями і використовуються в цьому зв’язку для візуального розширення простору. Якщо у Вас в квартирі низькі стелі – встановіть глянцеве полотно і квартира відразу ж стане просторішою!

Всі поверхні, що мають відбивні здібності, також, володіють однією дуже важливою додатковою властивістю – вони роблять приміщення світлішим. Глянцеві натяжні стелі здатні дуже значно вплинути на освітленість приміщення. Стеля в будь-якій квартирі – це досить велика за площею поверхня. Таким чином, глянцева натяжна стеля в квартирі – це надзвичайно потужний засіб для поліпшення освітленості кімнати.

Глянцеві натяжні стелі дозволяють розкрити всі можливості сучасних систем освітлення. Комбінування світильників з розсіюванням і відбиванням освітлення разом з глянцевою поверхнею дає ефект м’якого і рівномірного освітлення.

У багаторівневих натяжних стелях глянцеві поверхні часто використовуються для створення меж функціональних зон приміщення. Наприклад, в кафе і ресторанах часто можна побачити таку конфігурацію натяжної стелі: світлі глянцеві поверхні розташовані над столиками, а темні над загальними зонами.

Ви, також, можете розробити власну конфігурацію натяжної стелі, або можете скористатися послугами наших дизайнерів.

Зробили на кухні натяжні стелі Житомир і вся квартира змінилася!

Все більше і більше людей вибирають для обробки кухні різноманітні натяжні стелі. Кухня – це те саме приміщення, обробці якого слід приділити найпильнішу увагу. З одного боку, бажано, щоб кухня виглядала красиво, а з іншого необхідно пам’ятати і про те, що на кухні будуть доречні тільки практичні і надійні матеріали.

Ремонт на кухні – це завжди незручності і краще зробити такий ремонт, який не доведеться переробляти як мінімум, 10-15 років. Саме тому при виборі натяжних стель для кухні краще не скупитися і придбати високоякісні європейські натяжні стелі.

Чому для кухні слід вибирати дорогі натяжні стелі? Кухня характеризується підвищеною вологістю, підвищеним пилоутворенням і іноді – задимленістю. Тільки високоякісні французькі, німецькі та бельгійські натяжні стелі виготовляються з урахуванням протистояння цим факторам.

У матеріал, з якого виготовляється натяжна стеля, повинні додаватися спеціальні склади, які перешкоджають накопиченню пилу і бруду на стелі, перешкоджають деформації стелі у зв’язку з підвищеною вологістю. На жаль недобросовісні виробники часто економлять на хімічних добавках і в результаті ці натяжні стелі більш схильні до псування. Це може виражатися в зміні первісного кольору або в тому, що бруд перестає відтиратися від поверхні і стає частиною натяжної стелі …

Крім того, увагу треба приділити і світильникам, які ви маєте намір використовувати в натяжних стелях на кухні. Звичайні світильники використовувати не рекомендується по тих же самих причинах, що й дешеві натяжні стелі. У Європі для ванних кімнат і кухонь розроблений спеціальний стандарт світильників, стійких до високої вологості.

Нанесення фотодруку на натяжні стелі Житомир

З незапам’ятних часів цінителі красивого життя використовують художнє оформлення в своїх будинках, палацах і резиденціях. Зараз багато стилів інтер’єру такі, як античний стиль, рококо, ренесанс, бароко і навіть модерн немислимі без мистецької складової. Але якщо раніше для оформлення інтер’єру використовувався настінний розпис, то зараз художнє і фото- оформлення проводиться на натяжній стелі. Фотодрук виконується на широкоформатному кольоровому принтері. Художній розпис виконується вручну художниками.

Не варто й говорити, наскільки красивим може стати Ваш будинок, якщо Ви встановите художні натяжні стелі. Фотодрук дозволить Вам відтворити на стелі будь-яке зображення від єгипетських ієрогліфів до пейзажів найвідоміших майстрів. Будь-яка композиція високої та середньої якості може бути перенесена з графічного файлу на натяжну стелю. У нашому банку фотозображень для натяжних стель є більше 6000 картин і фотографій високої якості, але при бажанні, Ви можете використовувати власні фотозображення для перенесення на натяжну стелю. У нашому розпорядженні є кілька принтерів останнього покоління, що дозволяють виконувати фотодрук високої чіткості з будь-яких графічних файлів.

При ремонті квартир використовуємо тільки натяжні стелі Житомир

Рано чи пізно всі ми стикаємося з необхідністю поліпшення своїх житлових умов і одне із самих популярних рішень цього питання – це звичайний ремонт квартир. Натяжні стелі використовуються в обробних роботах для приховування нерівностей стель, комунікацій а також для того, щоб зробити квартиру більш розкішною і комфортною.

Найбільш популярні глянцеві, матові і сатинові натяжні стелі, а також безшовні натяжні стелі. Якщо Вам потрібно створити ідеально рівну поверхню стелі, то Ви можете використовувати будь-який вид натяжних стель – всі вони зроблять стелю абсолютно гладкою і приховають комунікації. Ми можемо запропонувати Вам більше 100 глянцевих і близько 10 матових відтінків натяжних стель а також сатинові натяжні стелі.

Вибір натяжної стелі залежить від Вас, і для того, щоб зробити цей вибір правильно, необхідно пам’ятати про особливості натяжних стель різних видів.

Матові натяжні стелі виключають відблиски, не привертають увагу і можуть зійти за звичайну побілену стелю, якщо не придивлятися. Залежно від інтер’єру Вашої квартири матові поверхні можуть бути актуальні в різних кімнатах або у всій квартирі.

Сатинові натяжні стелі мають фактуру, схожу на сатинову тканину, яка, втім, не дуже помітна. У променях яскравого сонячного світла сатинова натяжна стеля злегка переливається різними кольорами. Найчастіше сатинові натяжні стелі встановлюються в спальнях, дитячих та інших кімнатах, де ці поверхні будуть відповідати існуючому інтер’єру.

Глянцеві натяжні стелі мають відбивні здібності і представлені в найбільш широкому асортименті. Ви можете використовувати глянцеві поверхні в невеликих кімнатах включаючи коридори, ванні кімнати та кухні для візуального розширення меж цих приміщень. У великих кімнатах глянсові натяжні стелі не тільки створять ілюзію збільшення висоти стелі, але і наповнять кімнату додатковим світлом.

Крім того, якщо Ви плануєте продаж житла, Вам просто необхідний сучасний ремонт квартир: натяжні стелі, пластикові вікна, скляні підлоги, дороге облицювання стін і т.д. Квартири з дорогою обробкою продаються швидше і за вищими цінами.