2
1
3

Про продукцію

akcia_uk

Акція від нашої компанії

Знижка 10%

на стелі площею від 16 м. кв. або при замовленні першої натяжної стелі


Для виготовлення натяжних стель широко використовується виключно прагматичний сучасний матеріал – полівінілхлоридна плівка. Даний матеріал, крім прекрасних декоративних якостей, володіє завидною міцністю і характеризується тривалим терміном служби. Натяжну стелю виготовлену з плівки ПВХ можливо застосовувати в дитячих кімнатах і спальнях, оскільки даний матеріал не збирає бактерій і пилу, яким властиво викликати алергічні реакції.

Якщо розглядати фізичні характеристики, то варто замітити, що натяжні стелі пожежобезпечні через те, що полівінілхлорид не запалюється. Також натяжна стеля з ПВХ здатна витримувати сильні удари негострими предметами.

Такі натяжні стелі часто використовують у ванній кімнаті або на кухні. ПВХ плівка не накопичує конденсат, тому немає можливості розвитку цвілі, а нагар, який з часом з’являється на кухонній стелі через часте приготування їжі, з легкістю змивається звичайною вологою губкою, при цьому зберігаючи первинну яскравість кольору даного покриття.

Полівінілхлоридна плівка має властивість не вицвітати на сонці і підтримує всі свої параметри і при температурному режимі від -5 ° С до + 60 ° С.

Чому саме ПВХ-плівка використовується у випуску натяжних стель? Головна перевага цього матеріалу – можливість вибору і багатство різних фактур, доступність їх у великому асортименті і в самих різних цінових сегментах.

Глянцева фактура натяжної стелі має високі декоративні можливості, здатна відбивати світло і створювати дзеркальний ефект. А також перевагою є багатий вибір в палітрі кольорів.

Матова фактура натяжної стелі – це класичний варіант обробки. Дана фактура підкреслить затишок і теплу атмосферу приміщення не створюючи відблисків і віддзеркалень.

Сатинова фактура натяжної стелі імітує натуральну тканину, додає приміщенню елегантності і природності.

Замшеве фактура натяжної стелі імітує природний матеріал, додає приміщенню благородності і підкреслює абсолютний смак власника.

Напівпрозору фактуру застосовують при проектуванні ексклюзивних дизайнів з декоративним освітленням. Металік фактура чудово прикрашає і підкреслює стиль ігрового або розважального центру, салону або бутіка. Оцініть і насолодитеся всіма перевагами стелі з ПВХ, встановивши його у своєму будинку або установі.