2
1
3

Освітлення

akcia_uk

Акція від нашої компанії

Знижка 10%

на стелі площею від 16 м. кв. або при замовленні першої натяжної стелі


Сьогодні натяжні стелі є досить надійними і красивими конструкціями. Натяжні стелі довгий час служать і утворюють ідеальну і рівну поверхню стелі. В якості матеріалів для натяжних стель в Житомирі, в Києві застосовують вінілові плівки або тканини, які закріплюються по периметру поверхні. Для фіксації натяжних стель використовують пластикові або алюмінієві багети. Процес установки натяжної стелі нетрудомісткий і займає всього пару годин. Структура матеріалів натяжної стелі дає можливість наносити на них будь-який  малюнок, що сподобався.

Натяжні стелі недорого можна замовити у нас в компанії «Ідеал», дізнатися ціну натяжної стелі можна скориставшись телефоном або безпосередньо у нас в офісі, а також отримати рекомендації з установки натяжних стель.

При сучасному ремонті натяжні стелі з підсвічуванням мають велику популярність і часто дану конструкцію замовляють з вбудованим світлом. Якщо ви бажаєте зробити акцент на красі і функціонально використовувати дане рішення, в тому числі внести в дизайн ексклюзивні і неповторні нотки, скористайтеся запропонованими варіантами світлодіодного підсвічування.

Зараз сучасні технології дозволяють досягти найбільш непередбачуваних світлодинамічних ефектів, наприклад, просте однокольорове свічення і свічення з плавнозмінними кольорами. Відтінки підсвічування можуть міняти поступово один одного, при цьому створюючи красиву різнобарвну хвилю, або ж як додатковий ефект – легка світломузика.

Застосовувані світлодинамічні ефекти натяжної стелі:

  • підсвічування застельове;
  • підсвічування бічне.

Застельове підсвічування створюється монолітною світловою панеллю, в яку монтуються елементи освітлення з внутрішніх частин натяжної стелі. Але для цього потрібно робити монтаж всіх складових елементів стельової конструкції відповідно до певних правил, тому варто звертатися в перевірені компанії, які спеціалізуються на встановленні натяжних стель.

Бічне підсвічування встановлюється всередині підготовленої ніші, яка сформована в результаті перепаду рівнів самої підвісної стелі.

Світлодіодні стрічки, які застосовуються при установці світла на натяжних стелях, бувають одноколірні і багатоколірні. Але не варто забувати, що яскравість світіння залежить від потужності і кількості вбудованих світлодіодів на погонний метр стрічки.

1 (1)