2
1
3

Оздоблення стелі

akcia_uk

Акція від нашої компанії

Знижка 10%

на стелі площею від 16 м. кв. або при замовленні першої натяжної стелі


Натяжні стелі, які використовують сьогодні, дають можливість задовольняти всі побажання істинних дизайнерів приміщень. Залежно від побажань замовника і постановки завдань планувальника, встановлювати натяжні стелі (ціна) дозволяють собі багато людей. Природно, ціна натяжної стелі не мала, але велика різноманітність вибору полотен, зображень для фотодруку, декоративних обробок та світлодіодних рішень дозволяють ціною істотно варіювати.

Можна замовити повномасштабний фотодрук на натяжній стелі, а можна прикрасити натяжну стелю витонченими візерунчастими рамками по периметру або прикрасити кут полотна невеликим малюнком. Творчий підхід і мінімальні витрати – це арт-друк на натяжній стелі.

Можна замовити не тільки традиційні однотонні натяжні стелі, але й ексклюзивні художні натяжні стелі за допомогою технології фотодруку:

зоряне небо, захід і світанок, грозові і ясні небеса, з білими хмарами або нічне небо з мільйоном зірок. Для дитячих приміщень – небо з яскравим сонечком, різними птахами або літачками;

квіти та флористичні візерунки різних розмірів;

екзотичні тварини, леви, тигри, зебри, домашні улюбленці, метелики;

геометричні фігури, символи, букви або ієрогліфи.

репродукції картин відомих живописців;

фотографії з пейзажами, натюрмортами, портрети близьких людей;

морська тематика, кораблі в бурхливому морі, грайливі дельфіни, океан з коралами, зірками, рибками – поширена ідея для натяжної стелі у ванній кімнаті або санвузлі;

ексклюзивні дизайнерські.

Художній дизайн натяжних стель виграшно виглядає у великих приміщеннях: урочисті зали і вітальні, басейни і ресторани, торговельні, розважальні та бізнес-центри.

Натяжні стелі з декоративною обробкою стелі у вигляді «Зоряного неба», де використовують оптико-волоконне обладнання, з кришталевим розсіювачем світла від австрійської фірми SWAROVSKI, де ограновування кришталю і захоплююча гра світла в його гранях дають можливість відтворити сяйво яскравих зірок у нічному небі на натяжній стелі.

Всі ці несподівані штрихи – декоративні обробки або малюнки кардинально перетворюють типовий інтер’єр, приміщення запам’ятовується і виділяється своєю унікальністю.