2
1
3

Новини

akcia_uk

Акція від нашої компанії

Знижка 10%

на стелі площею від 16 м. кв. або при замовленні першої натяжної стелі


Сьогодні натяжні стелі є чудовою альтернативою стельовим панелям. Мабуть існує критерій, за яким вони дещо програють – це більш висока ціна. Але висока ціна натяжних полотен з лишком окупається, оскільки натяжні стелі мають істотно більшу кількість переваг.

Натяжні стелі абсолютно не токсичні і не підтримують горіння.  Є можливість вмонтовувати в них будь-які системи освітлення, навіть такі як вбудовані світильники, кристали, світлодіоди та інше. Натяжна стеля має ідеально рівну поверхню, вона здатна приховати нерівності і комунікації, абсолютно не вигорає і чудово поводиться в приміщеннях з підвищеною вологістю. Термін експлуатації натяжних стель без втрати своїх властивостей досягає до 50 років. Монтаж таких стель займає всього лише пару годин. Завдяки різноманітності фактур і багатства кольорової гами можливо створювати самі незвичайні дизайни в інтер’єрі.

Різновид кольорів і фактурності дозволяють зробити в будинку окремий світ в кожній окремій кімнаті. Але не варто забувати про характеристики кольору і поєднання його з предметами інтер’єру. Ознайомтеся з фото натяжних конструкцій в нашій галереї, і ви будете мати чітке уявлення, як перетворить ваш інтер’єр кольорова натяжна стеля.

Встановлення натяжної стелі відбувається після здійснення всіх основних процесів на завершальних стадіях ремонту. Слід лише відставити меблі для доступу до стін і ретельно почистити поверхню стелі від можливого сміття. Для встановлення натяжної стелі з ПВХ плівки вінілове полотнище з допомогою спеціальних газових гармат розігрівають до 65 градусів. У підсумку такого розігріву плівка пом’якшується і її монтують на завчасно закріплений профіль.

Ви отримуєте унікальну можливість – замовити натяжні стелі в нашій компанії, і через короткий час будете отримувати насолоду від оновленого вигляду свого житла.

Отже, з вище описаного – надійна, красива, безпечна, довговічна стеля – це вартісне і практичне вкладання ваших коштів у майбутнє. Вибір за Вами!

Для збереження яскравості і бездоганності натяжних стель слід проводити нескладний догляд. Полотна натяжної стелі оброблено спеціальною речовиною, яка відштовхує пил і бруд. Незначне забруднення можна видалити з допомогою господарської губки, змоченої в мильному розчині або за допомогою спеціальної безворсової вологої ганчірочки. Після цього слід протерти стелю вологою ганчіркою без додавання добавок.

Конструкція натяжних стель здатна служити багато років, але такий результат досягається обов’язковим правильним експлуатуванням. Якщо дотримуватися певних правил, то не знадобиться гарантійне обслуговування.

1. Температура в приміщенні повинна зберігатися в рамках не нижче +5°С і не підвищуватися +50°С для ПВХ матеріалів.

2. З особливою обережністю застосовувати гострі предмети, якщо у вас виникла необхідність у ремонтних роботах.

3. Стежити за потужністю використовуваних електроприладів – ламп розжарювання: не більше 60 Вт, а ламп галогенних – не більше 35 Вт. Підключення освітлювальних приладів проводити за допомогою кваліфікованого електрика.

4. Виниклі які-небудь несправності, не намагайтеся виправляти самостійно, викличте фахівця.

5. При затопленні не намагайтеся зливати воду самостійно. Не слід хвилюватися, оскільки натяжна стеля досить міцна і здатна витримати достатній об’єм рідини без розриву і протікання. У такому випадку вимкніть всі електроприлади і зверніться за підмогою у фірму, яка встановлювала натяжну стелю.

При дотриманні перерахованих вище правил вам потрібно буде тільки іноді доглядати за полотном натяжної стелі. Не більше ніж один раз на місяць протирайте поверхню стелі вологою ганчірочкою з миючим засобом, який не містить абразивних елементів. Щоб уникнути появи розводів на поверхнях глянцю, обробляйте його спиртовмісними м’якими серветками.

Чистка полотен натяжної стелі абсолютно не вимагає наявності спеціалізованого обладнання – легкість у догляді за стелею входить в основні переваги натяжних конструкцій.