2
1
3

Каталог

akcia_uk

Акція від нашої компанії

Знижка 10%

на стелі площею від 16 м. кв. або при замовленні першої натяжної стелі


Безшовні Французькі натяжні стелі високої якості за прийнятними цінами з успіхом встановлюються кваліфікованими фахівцями вже більше 15 років у містах – Київ, Житомир, Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Брусилів, Володарськ-Волинський, Ємільчине, Іршанськ, Коростень, Коростишів, Лугини, Малин, Новоград -Волинський, Овруч, Олевськ, Попільня, Радомишль, Романов, Ружин, Черняхів, Чуднів.

КАТАЛОГ LACKFOLIE
Шановні Дилери! Шановні замовники!

На сьогоднішній день арсенал каталогу Lackfolie * збудований на пластифікованій ПВХ плівці з глянцевою (блискучою) поверхнею налічує більше 100 різних кольорів і колірних відтінків, спектр яких з кожним днем ​​продовжує зростати.

Ознайомитися з повним каталогом, отримати кваліфіковану консультацію, а також отримати відповіді на питання, які Вас цікавлять, зробити замовлення на встановлення натяжних стель Ви можете в нашому офісі.

Кольорові схеми

Lackfolie

STANDARD SHADECARD

STANDARD FARBKARTE

GAMME DE BASE

Для перегляду клікніть на прикладі:

1 (1)

Для перегляду клікніть на прикладі:

2

Для перегляду клікніть на прикладі:

3

Чеський виробник натяжних стель ЛАКФОЛЬ (LACKFOLIE) – найпоширеніша МАРКА з величезним вибором найрізноманітніших ПОЛОТЕН натяжних стель. LACKFOLIE ЗАДОВОЛЬНЯЄ всі побажання і вимоги БУДЬ-ЯКИХ ЗАМОВНИКІВ!
Натяжні стелі від торгової марки Lackfolie виготовляються з матеріалів, які незагораються. Плюс до всього гарантовано відповідають всім вимогам до матеріалів, які використовуються при облаштуванні житлових приміщень.

Окремий акцент продукції Lackfolie – це її естетичність. Багатство вибору палітри кольорів і великий асортимент фактур на будь-який смак і запит клієнта. Полотно натяжної стелі може бути виконане в глянці і з матовою поверхнею. Притаманний глянець натяжної стелі створює ефект дзеркала, при цьому візуально приміщення збільшується в об’ємі. Площина глянцевої плівки виглядає дуже ефектно в місцях, які підсвічують світлом. Глянцева натяжна стеля – ідеальний варіант для прихожих, кухонь, ванних кімнат. Матова поверхня натяжної стелі вносить у простір атмосферу теплоти і гармонії. Невисока вартість і універсальність дають можливість використання цього виду покриття практично для всіх типів приміщень.

Натяжні стелі від солідного європейського бренду Lackfolie на ринку високотехнологічних будівельних матеріалів вже досить давно надійно тримають передові позиції. Завод компанії Lackfolie з виробництва натяжних стель знаходиться в Карлових Варах, його діяльність заснована в 1977 році. Завоювавши довіру своїх клієнтів, вже протягом багатьох років замовники мають незмінний інтерес до даної продукції і визнали натяжні стелі від Lackfolie як гарантію якості. Чеський бренд є основним виробником стельових систем і плівки в Європі, а також задає моду в сферах реалізації екстравагантних дизайнерських рішень.

Основна перевага натяжних стель Lackfolie:

висока якість плівки;

гнучка технологія установки.

Якість натяжних стель перевіряється електронними системами контролю. Жорсткі вимоги до якості плівки задаються на початкових стадіях виробництва і контролюються на протязі всього процесу.