2
1
3

Ділерам

akcia_uk

Акція від нашої компанії

Знижка 10%

на стелі площею від 16 м. кв. або при замовленні першої натяжної стелі


Безшовні Французькі натяжні стелі високої якості за прийнятними цінами з успіхом встановлюються кваліфікованими фахівцями вже більше 15 років у містах – Київ, Житомир, Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Брусилів, Володарськ-Волинський, Ємільчине, Іршанськ, Коростень, Коростишів, Лугини, Малин, Новоград -Волинський, Овруч, Олевськ, Попільня, Радомишль, Романов, Ружин, Черняхів, Чуднів.
Шановні партнери!

В даний час немає жодної галузі промисловості України, яку не зачепила б світова фінансова криза. Стосується це і капітального будівництва, а отже ремонтних та оздоблювальних робіт.

Це створює певні труднощі для виживання багатьом підприємцям. Особливо вразливими виявляться ті, хто, піддавшись тимчасовим труднощам, перестануть із завзятістю долати їх.

Українські підприємці самі можуть і повинні виробляти більшу частину товарів народного споживання відмінної якості з української а якщо ні, то імпортної сировини. Точно так як ми з вами ціною спільних зусиль вони зможуть нести світло і радість в будинки наших співгромадян. І ця роль приватних підприємців повинна всебічно підтримуватися державою.

У першу чергу кожен підприємець повинен мати доступ до недорогих кредитів на розвиток бізнесу, а при необхідності реалізувати свою продукцію кінцевому споживачеві в розстрочку під гарантії держави. Такий державний підхід дозволить значною мірою оживити збут готової продукції.

Ринок будівельних послуг дуже об’ємний і ще довго буде заповнюватися новими товарами і передовими технологіями. Як то кажуть – у нас з Вами і у нашої продукції все цікаве ще попереду. Фінансова криза приходить і йде, а справа наша триває.

Дорогу здолає той, хто йде!

Запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах всіх, хто займається будівництвом і ремонтом.

Про деталі співпраці за телефоном: 097-575-02-16, 063-66-555-70.