2
1
3

Використання

akcia_uk

Акція від нашої компанії

Знижка 10%

на стелі площею від 16 м. кв. або при замовленні першої натяжної стелі


Універсальний елемент оздоблення будь-якого приміщення – натяжна стеля. У неї є ряд незаперечних переваг у порівнянні зі звичайною “білою стелею”. Приміщення, де встановлюється натяжна стеля, не потребує особливих підготовчих робіт і витрат на монтаж.

Натяжні стелі викликали фурор в ремонтних роботах по оздобленню стель, звели процес ремонту до мінімуму за витратами часу. Натяжні стелі – вигідне поєднання якості та ціни.
З точки зору функціональності, практичності та екологічності натяжна стеля впишеться в будь-який інтер’єр будь-якого приміщення: кухня, їдальня, вітальня, дитяча кімната, великі торговельні або розважальні приміщення. Натяжні стелі – це прекрасне доповнення до будь-якої дизайнерської задумки вони створять неповторну атмосферу в будь-якій кімнаті, зроблять приміщення візуально просторішим і вишуканим, вирішать проблеми видимих ​​вад і недоліків на стелі. Водонепроникність і виняткова міцність натяжних стель виключають можливість затоплення приміщення зверху, вони не вимогливі в догляді і довговічні в застосуванні.
Компанія «Ідеал» встановлює натяжні стелі різних фактур і колірних гам для будь-якого приміщення незалежно від його призначення: натяжні стелі для кухні, для дитячої кімнати, натяжна стеля для басейну, для ванної, для офісів і магазинів.
Натяжна стеля для ванної кімнати (Житомир) – дуже функціональне рішення, адже вона вирішує проблеми з появами конденсату, утворення грибка, розводів і плям на стелі. Вологостійкість натяжних стель відмінно справляється з прямими влученнями струменя води, тримають форму, не втрачають зовнішній вигляд, зберігають яскравість і насиченість кольору.
Натяжна стеля для кухні (Житомир) дуже затребуваний елемент оздоблення. Кухня переповнюється парами, різною кіптявою в момент приготування їжі, навіть наявність витяжки не рятує від забруднень і розводів на стелі. Матеріал натяжної стелі стійкий до впливу випаровування і вологи.

Натяжна стеля для дитячої кімнати (Житомир) з художнім розписом або зображенням мультяшних героїв – це самий фантастичний подарунок, який здивує і порадує вашу дитину.